Sty 15 2017

SPOTKANIE OPŁATKOWE 2017r

15 stycznia 2017 r. w Zespole Szkół w Grochowcach odbyła się uroczystość opłatkowa dla społeczności lokalnej. Przybyli mieszkańcy mogli obejrzeć przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów ZS w Grochowcach. Po nim zebrani podzielili się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i zasiedli do wspólnego poczęstunku. Uroczystość zakończyła się wspólnym śpiewaniem kolęd, które prowadził chór parafialny. Swoją obecnością zaszczycili nas- poseł Marek Rząsa, radny i sołtys wsi Pikulice p. Stanisław Pacuła, sołtys wsi Witoszyńce p. Maria Pilip, sołtys wsi Grochowce p. Maria Jakubowska i radny wsi Grochowce p. Jan Smyk.

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół w Grochowcach.Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół w Grochowcach.Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół w Grochowcach.Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół w Grochowcach.Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół w Grochowcach.