Lis 13 2017

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

W poniedziałek, 13 listopada 2017 r. naszą szkołę odwiedzili policjanci. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie z klas I – IV. Funkcjonariusze przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, uwrażliwiali na właściwe zachowanie zwłaszcza przy niesprzyjającej jesiennej i zimowej pogodzie.
W trakcie pogadanki uczniowie utrwalili sobie również zasady bezpieczeństwa, które należy zachować
w domu podczas nieobecności dorosłych, w spotkaniach z nieznajomymi, korzystając z internetu i  w wielu innych mogącym się zdarzyć sytuacjach. Uczniowie sprawdzili i utrwalili znajomość numerów alarmowych
i ćwiczyli właściwe zgłaszanie zaistniałej sytuacji. Na zakończenie wszyscy zostali obdarowani opaskami odblaskowymi. Wierzymy, że teraz nic złego już nam się nie przytrafi!