Gru 21 2017

ŚWIĄTECZNA PACZKA

Już w listopadzie w naszej szkole ruszyła kolejna edycję akcji Świąteczna Paczka prowadzona przez panią Anetę Prokop. Akcja polegała na zbiórce żywności, kosmetyków i środków czystości dla potrzebujących. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły przynosili różne produkty. Pracownicy grona pedagogicznego zorganizowali zbiórkę pieniędzy, za które można było dokupić  różnego typu artykuły spożywcze i chemiczne.  Zebrane produkty chętni uczniowie z klasy III gimnazjum z panią Anetą Prokop, zapakowali  do świątecznych reklamówek, pięknie ozdobionych przez panią Marię Górską.  21 grudnia  przy pomocy księdza proboszcza dostarczyli do 11 najbardziej potrzebujących mieszkańców Grochowiec i Witoszyniec. Mamy nadzieję że dzięki naszym paczkom ich Święta będą bardziej radosne. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pamiętajmy, że „Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”!