Maj 30 2018

„V TURNIEJ MINI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ W GROCHOWCACH”

W Dniu 30 maja 2018 na boisku „Motoru ” w Grochowcach odbył się
„V TURNIEJ MINI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ W GROCHOWCACH”.

Do turnieju przystąpiły drużyny ze szkół podstawowych z miejscowości: Nehrybka, Ostrów, Ujkowice, Łętownia, Hermanowice, Krówniki oraz Grochowce. Mecze rozgrywane były na dwóch boiskach systemem. „każdy
z każdym”.
W wyniku końcowym drużyny z poszczególnych miejscowości uplasowały się na następujących pozycjach:
I miejsce SP HERMANOWICE
II miejsce SP NEHRYBKA
III miejsce SP UJKOWICE
IV miejsce SP KRÓWNIKI
V miejsce SP GROCHOWCE
VI miejsce SP OSTRÓW
VII miejsce SP ŁĘTOWNIA
Najlepsza drużyna otrzymała z rąk Pani dyrektor URSZULI BROSZKO puchar oraz piłkę, pozostałe drużyny pamiątkowe dyplomy.
W zawodach został wyróżniony najlepszy strzelec turnieju, którym okazał się uczeń szkoły podstawowej z Hermanowic – JAKUB JAROCH. Zostali również wyróżnieni przez pana sędziego Pawła Sipierę, Wiktor Hatalski oraz Przemysław Skwarko ze szkoły podstawowej w Hermanowicach, Dawid Lis ze szkoły podstawowej z Nehrybki oraz Kacper Rogusz ze szkoły podstawowej w Ujkowicach.
Naszą szkołę reprezentowali: Patryk Domaradzki – bramkarz, Karol Józefowicz, Karol Czekaj, Jan Szot, Oliwier Madej, Kacper Jakubiec, Fabian Śliwa, Anna Sojka, Wiktoria Wałach, Jakub Józefowicz.

Serdeczne podziękowania w imieniu Pani Dyrektor kierujemy za przygotowanie turnieju dla pani Magdaleny Karwowskiej oraz pana Juliana Warcholaka. Podziękowania dla opiekunów- nauczycieli wychowania fizycznego za sprawowanie opieki i bezpieczeństwa, oraz sędziowania poszczególnych meczy podczas zawodów: pan Grzegorz Kozioł, Bartłomiej Krucan, Krzysztof Jędruch, Janusz Mazur, Michał Oniszko, Julian Warcholak, sędzia główny- Paweł Sipiera. Podziękowania również skierowane dla przybyłych rodziców za doping zawodników!!!!
Dziękujemy uczestnikom i ich opiekunom za tak liczne uczestnictwo i zapraszamy za rok.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Grochowcach.