Maj 30 2019

DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA 2019
W czwartek, 30 maja, w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka. Pomimo niesprzyjającej pogody dzieciom nie zabrakło atrakcji. Jednymi z największych okazały się wóz strażacki udostępniony i łącznie ze sprzętem prezentowany przez strażaków grochowiskiej OSP oraz starszy model ambulansu pogotowia ratunkowego wypożyczony z Muzeum Ratownictwa w Krakowie. W sali gimnastycznej dzieci przedszkolne i z klas I-III uczestniczyły w różnych grach i zabawach ruchowych, takich jak zajęcia z wykorzystaniem chusty animacyjnej czy zabawa w ‚szczura’. Natomiast starsi uczniowie wzięli udział w klasowych turniejach w ‚dwa ognie’ i w ‚siatkówkę’ . Wszyscy ze smakiem zjedli grillowane kiełbaski przygotowane przez rodziców, a na deser – lody. Przed wyjściem każdy otrzymał słodki upominek sprezentowany przez szkolną radę rodziców. Nad bezpieczeństwem uczniów, pod czujnym okiem pani dyrektor, pieczę sprawowali nauczyciele.